Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1204
Название: Економіка зарубіжних країн. Тестовий збірник
Авторы: Кулініч, Оксана Андріївна
Ключевые слова: міжнародна економіка
світова економіка
економіка зарубіжних країн
тести
Дата публикации: 2013
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Економіка зарубіжних країн: тестовий збірник для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності: 6.050103 “Міжнародна економіка”/ уклад. О.А. Кулініч; Харк. держ. ун-т. харч. та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2013. – 48 с.
Краткий осмотр (реферат): В умовах переходу вітчизняної моделі освіти до європейської зростає роль самостійної роботи студентів у засвоєнні знань як необхідної умови формування творчої особистості спеціаліста. Пропонований тестовий збірник має на меті формування у студентів системи теоретичних та спеціальних знань, використання тестових комплексів дисципліни як діагностування рівня засвоєння навчального матеріалу, сприяння самостійному осмисленню ситуаційних питань та аналізу світового досвіду, а також підготовку та тренінг проведення блочно-модульного контрольного заміру знань. Сформульовані тестові питання є допомогою та спрямуванням зусиль студентів на самостійну підготовку до семінарських та лекційних занять, націлюванням на правильність підбору та використання наукової літератури і сучасних технічних засобів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1204
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КЕТП)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Тестовий збірник ЕЗК 2013 Кулініч.pdf330,88 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.