Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1213
Название: English for students of economics, accounting and management. Методичні вказівки та контрольні завдання
Авторы: Архипова, Вікторія Олександрівна
Муравйова, Олена Миколаївна
Ключевые слова: англійська мова
контрольні завдання
Дата публикации: 2011
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: English for students of economics, accounting and management: методичні вказівки та контрольні завдання для самостійної роботи для студентів заочного відділення факультетів: економічного, обліково-фінансового, менеджменту/ уклад.: В.О. Архипова, О.М. Муравйова; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2011. – 98 с.- Англ.
Краткий осмотр (реферат): Основною метою навчання студентів англійської мови в немовному вузі є досягнення ними практичного оволодіння цією мовою, що передбачає при заочному навчанні формування вміння самостійно читати літературу за фахом з метою здобуття інформації з іншомовних джерел. Переклад (усний та письмовий) упродовж всього курсу навчання застосовується: а) як засіб навчання; б) з метою контролю розуміння прочитаного; в) як можливий засіб передачі одержаної при читанні інформації. Вирішальним фактором для розвитку навичок читання англійською мовою аутентичної літератури з фаху є накопичення достатнього лексичного запасу та оволодіння граматичними формами та зворотами, необхідними для перекладу та розуміння тексту. Фонетичний, граматичний та лексичний матеріал відпрацьовується у вправах. Вправи даються у визначеній послідовності, яка забезпечує поступовий перехід від формування первинних навичок при застосуванні граматичних зразків та лексики до створення мовних навичок та вмінь.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1213
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КІМ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
мет.контр. заочн екон. (англ).pdf1,03 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.