Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1219
Название: Планування і контроль на підприємстві. Навчальний посібник
Авторы: Филипенко, Олена Михайлівна
Гросул, Вікторія Анатоліївна
Ключевые слова: стратегія
фінанси
фінансова стратегія
стратегічне управління
фінансові компетенції
роздрібна торгівля
Дата публикации: 2011
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Филипенко, О. М. Планування і контроль на підприємстві [Текст] : навч. посібник / О. М. Филипенко, В. А. Гросул; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2011. – 326 с.-ISBN 978-966-405-195-5.
Краткий осмотр (реферат): Навчальний посібник «Планування і контроль на підприємстві» розрахо- вано на студентів економічного факультету та має за мету активізацію роботи студентів під час лекцій та самостійного опрацювання лекційного матеріалу, підвищення ефективності організації самостійної роботи студентів, посилення наочності викладання завдяки схематичній візуалізації текстового матеріалу, систематизацію знань та формування в студентів цілісного уявлення про предмет курсу. Навчальний посібник є інструментом вивчення дисципліни «Планування і контроль на підприємстві», надає необхідні економічні знання та практичні на- вички для самостійної практичної діяльності в підприємствах різних типів та галузей.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1219
ISBN: 978-966-405-195-5
Располагается в коллекциях:Монографії та навчальні посібники (КЕУ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Планування і контроль на підприємстві 2011.pdf4,09 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.