Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1312
Название: Методичні вказівки з виконання та захисту дипломних робіт для студентів факультету менеджменту спеціальності 7.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”
Авторы: Яцун, Леонід Миколайович
Ткачова, Світлана Сергіївна
Ключевые слова: менеджмент
зовнішньоекономічна діяльність
дипломні роботи
самостійна робота
наукові дослідження
Дата публикации: 2003
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Методичні вказівки з виконання та захисту дипломних робіт для студентів факультету менеджменту спеціальності 7.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”/ уклад.: Л.М. Яцун, С.С. Ткачова; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.- Харків: ХДУХТ, 2003.- 38с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки розроблені відповідно до вимог Галузевих стандартів вищої освіти зі спеціальності 7.050206 "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" для надання допомоги студентам у виконанні дипломних робіт. Завданням цих методичних рекомендацій є викладення основних положень та вимог щодо змісту дипломної роботи, її оформлення, організаційних сторін виконання, підготовки до захисту, порядку захисту й оцінювання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1312
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичка__дипломі__спец._МВ.PDF540,47 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.