Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1318
Название: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів за темою: “Стратегічний аналіз середовища підприємства ресторанного господарства за методологією SWOT-аналізу”
Авторы: Ткачова, Світлана Сергіївна
Ключевые слова: стратегічний менеджмент
стратегічне управління
підприємства
ресторанне господарство
методологія SWOT-аналізу
менеджмент організацій
самостійна робота
адміністрування
Дата публикации: 2013
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів за темою: “Стратегічний аналіз середовища підприємства ресторанного господарства за методологією SWOT-аналізу” (для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”)/ уклад. С.С. Ткачова; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.- Харків: ХДУХТ, 2013.- 32с.
Краткий осмотр (реферат): Одним із інструментів стратегічного аналізу виступає SWOT-аналіз, який широко використовується в зарубіжних фірмах. До того ж результати SWOT–аналізу є підставою для прийняття управлінських рішень у різних функціональних зонах підприємства та для генерування альтернативних стратегій розвиткупідприємства. У даних науково-методичних рекомендаціях викладено техніку проведення стратегічного аналізу середовища підприємств ресторанного господарства за методологією SWOT-аналізу з урахуванням особливостей діяльності цихпідприємств. Дані методичні рекомендації будуть корисні студентам денної та заочної форм навчання за спеціальністю 8.050201 “Менеджмент організацій” підчас підготовки до практичних занять, складання звіту про переддипломну практику, виконання курсових та дипломних робіт.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1318
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичка_СВОТ_укр..PDF556,71 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.