Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1324
Название: Менеджмент підприємств галузі: методичні вказівки до семінарських і практичних занять для студентів спеціальності 7.091707 «Технологія зберігання, консервуваннята переробки м’яса»
Авторы: Ткачова, Світлана Сергіївна
Ткаченко, Ольга Петрівна
Ключевые слова: менеджмент
основи менеджменту
управління підприємством
підприємства м’ясопереробної галузі
практичні заняття
тестові завдання
Дата публикации: 2007
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Менеджмент підприємств галузі. Методичні вказівки до семінарських і практичних занять для студентів спеціальності 7.091707 «Технологія зберігання, консервуваннята переробки м’яса» /уклад.: С.С. Ткачова, О.П. Ткаченко; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.– Харків: ХДУХТ, 2007. – 34 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки розроблені у відповідності до робочої програми з дисципліни “Менеджмент підприємств галузі” для студентів спеціальності 7.091707 “Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса”. Вивчення дисципліни “Менеджмент підприємств галузі” повинно забезпечити студентів необхідними теоретичними знаннями, практичними навичками щодо самостійного прийняття управлінських рішень у підприємствах м’ясопереробної галузі різних форм власності та організаційно-правових форм підприємницької діяльності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1324
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Ткачова__Ткаченко_Метод_для_практич_занять_оконч.PDF556,64 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.