Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1354
Название: Операційний менеджмент. Навчальний посібник
Авторы: Ткачова, Світлана Сергіївна
Іванова, Тетяна Павлівна
Ключевые слова: менеджмент
менеджмент організацій
зовнішньоекономічна діяльнсть
операційний менеджмент
управління системами
управління проектами
самостійна робота
Дата публикации: 2009
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Ткачова С. С. Операційний менеджмент: навч. посіб. / С.С. Ткачова, Т.П. Іванова; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2009. – 238 с.
Краткий осмотр (реферат): Навч. посібн. «Операційний менеджмент» розроблено для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня підготовки «бакалавр» напряму підготовки 0502 «Менеджмент» за професійним спрямуванням «Менеджмент організацій», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» відповідно до типової та робочої програм дисципліни. Матеріали навч. посібника подані за прийнятною послідовністю: теоретичні положення, контрольні запитання, тестовий тренінг, завдання для самостійної роботи, тематика наукових повідомлень. Матеріали навч. посібника містять різні наукові підходи вітчизняних та закордонних авторів, що надає змогу студентам аналізувати інформацію та обирати оптимальний підхід для підприємств виробничої та невиробничої сфери. Більшість завдань навч. посібника - контрольних запитань, завдань для самостійної роботи, у тому числі задач, ситуаційних, індивідуальних завдань, тематики наукових повідомлень вимагають від студентів творчого підходу, використання знань інших професійно-орієнтованих дисциплін.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1354
Располагается в коллекциях:Монографії та навчальні посібники (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Операційний менеджмент (1).pdf4,05 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.