Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1357
Название: Збірник тестів для контролю знань студентів з дисципліни “Стратегічне управління” для студентів спеціальності 8. 050104 “Фінанси”
Авторы: Ткачова, Світлана Сергіївна
Ключевые слова: стратегічне управління
стратегічний аналіз
діяльність організацій
управління підприємством
тести
Дата публикации: 2008
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Збірник тестів для контролю знань студентів з дисципліни “Стратегічне управління” для студентів спеціальності 8. 050104 “Фінанси”/ уклад. С.С. Ткачова; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.– Харків: ХДУХТ, 2008. – 41 с.
Краткий осмотр (реферат): Тестування є однією з активних форм навчання студентів і методом контролю їх знань. Проведення тестування сприяє розвитку аналітичних здібностей майбутніх фахівців, закріпленню теоретичних знань з питань основних положень стратегічного управління, стратегічного аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства, формування портфелю стратегій, реалізації стратегій та управління змінами в організації. Тестові завдання є складовою банку тестових завдань для поточного контролю та підсумкового контролю знань студентів за дисципліною, а також входять до складу тестових завдань для проведення Державного іспиту за спеціальністю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1357
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Тести_СУ_для_фінансів_2009.PDF417 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.