Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1383
Название: Збірник тестів для контролю знань студентів з курсу “Стратегічний менеджмент” для студентів спеціальностей: 8. 050201 “Менеджмент організацій”, 7.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”
Авторы: Ткачова, Світлана Сергіївна
Ключевые слова: стратегічний менеджмент
стратегічне управління
менеджмент організацій
тести
Дата публикации: 2003
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Збірник тестів для контролю знань студентів з курсу “Стратегічний менеджмент” для студентів спеціальностей: 8. 050201 “Менеджмент організацій”, 7.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”/ уклад. С.С. Ткачова; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.– Харків: ХДУХТ, 2003. – 33 с.
Краткий осмотр (реферат): Тестування є однією з активних форм навчання студентів і методом контролю їх знань. Проведення тестування сприяє розвитку аналітичних здібностей майбутніх фахівців, закріпленню теоретичних знань з питань основних положень стратегічного менеджменту, стратегічного аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства, формування портфелю стратегій, реалізації стратегій та управління змінами в організації. Оскільки курс “Стратегічний менеджмент” має галузеву спрямованість, пов’язану з управлінням підприємствами торгівлі, готельного та ресторанного бізнесу, тестові завдання враховують основні специфічні особливості функціонування та розвитку підприємств сфери гостинності. Тестові завдання є складовою банку тестових завдань для поточного контролю та підсумкового контролю знань студентів за курсом, а також входять до складу тестових завдань для проведення Державного іспиту за спеціальністю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1383
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2003р.Тесты__СУ__для_печати.PDF383,11 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.