Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1391
Название: Менеджмент підприємств ресторанного господарства. Навчальний посібник
Авторы: Ткачова, Світлана Сергіївна
Ткаченко, Ольга Петрівна
Ключевые слова: менеджмент
підприємства
ресторанне господарство
ефективність управління
Дата публикации: 2009
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Ткачова С.С. Менеджмент підприємств ресторанного господарства: навч. посібник/ С.С. Ткачова, О.П. Ткаченко; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.– Харків: ХДУХТ, 2009. – 190 с.
Краткий осмотр (реферат): Навч. посібн. «Менеджмент підприємств ресторанного господарства» розроблено для студентів спеціальностей інженерно- технологічного факультету (інституту) відповідно до робочої програми дисципліни. Матеріали навчального посібника подані у прийнятній для вивчення послідовності: теоретичні положення, питання для обговорення, тестовий контроль, завдання для самостійної роботи, тематика рефератів. Усі теоретичні положення розглянуто з позиції значущості для управління підприємствами ресторанного господарства. Запропоновано оптимальне співвідношення завдань, для виконання яких студентам достатньо вивчити теоретичний матеріал, а також творчих завдань, в яких необхідно проявити самостійність та відповідальність керівника під час розв’язання ситуацій та прийняття управлінських рішень. Навч. посібн. призначений для студентів денної та заочної форм навчання, може успішно використовуватись як для аудиторної роботи, так і для самостійного вивчення дисципліни «Менеджмент підприємств ресторанного господарства».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1391
Располагается в коллекциях:Монографії та навчальні посібники (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Менеджмент підприємств ресторанного господарства.pdf5,52 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.