Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1554
Название: Правознавство. Практикум
Авторы: Поставнича, Марина Вікторівна
Ключевые слова: основи права
правознавство
правові системи України
захист прав
нормативно-правові акти
правове регулювання
правова культура
українське законодавство
Дата публикации: 2013
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Правознавство: практикум для студ. напр. підгот.:6.051701 "Харчові технології та інженерія". Галузі знань: 0517 "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції" спец. 6.091711"Технол. харчування" / уклад. М.В. Поставнича; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2013. – 56 с.
Краткий осмотр (реферат): Ця методична розробка складена відповідно до типової програми з дисципліни "Основи права" з урахуванням особливостей підготовки спеціалістів економічних вузів, її мета - розкрити зміст курсу, полегшити студентам підготовку до семінарських занять та самостійної роботи. Мета викладання дисципліни "Основи права": формування системи знань з теорії держави і права та його провідних галузей, правового регулювання економіки, юридичного забезпечення підприємницької та господарської діяльності. Курс передбачає вивчення основних понять і категорій права, ознайомлення з поняттями, що охоплюють загальнотеоретичні визначення, ознаки, елементи змісту, принципи, форми, функції та інші характеристики держави та права, питання по окремих галузях українського законодавства.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1554
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КЕТП)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Реп.Практикум.Правозн.(Поставнича).pdf420,33 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.