Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1584
Title: Методичні вказівки до семінарських і практичних занять з дисципліни "Менеджмент підприємств галузі"для студентів денної форми навчання спеціальностей 7.091707 "Технологія зберігання, консервування та переробки м'яса"
Authors: Ткачова, Світлана Сергіївна
Ткаченко, Ольга Петрівна
Keywords: менеджмент
галузевий менеджмент
м’ясопереробні підприємства
підприємницька діяльність
організаційно-правові форми
самостійна робота
Issue Date: 2006
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Методичні вказівки до семінарських і практичних занять з дисципліни "Менеджмент підприємств галузі"для студентів денної форми навчання спеціальностей 7.091707 "Технологія зберігання, консервування та переробки м'яса" / уклад.: С.С. Ткачова, О.П. Ткаченко; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2006. – 45с.
Abstract: Методичні вказівки розроблені у відповідності до робочої програми з дисципліни “Менеджмент підприємств галузі” для студентів спеціальності 7.091707 “Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса”. Вивчення дисципліни “Менеджмент підприємств галузі” повинно забезпечити студентів необхідними теоретичними знаннями, практичними навичками щодо самостійного прийняття управлінських рішень у підприємствах м’ясопереробної галузі різних форм власності та організаційно-правових форм підприємницької діяльності.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1584
Appears in Collections:Навчально-методичні видання (КМО)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Реп.лок.2006метод_указ_практ_сем.PDF687,31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.