Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1618
Title: Інформаційні системи та технології. Частина 1: Технічне та програмне забезпечення інформаційних технологій та систем. Навчальний посібник
Authors: Гірінова, Лілія Володимирівна
Сибірякова, Ірина Григорівна
Keywords: інформаційні технології
інформаційні системи
програмне забезпечення
операційна система
файлова система
документаційне забезпечення
текстовий процесор
документ
табличний процесор
Issue Date: 2016
Publisher: Харків: Monograf
Citation: Гірінова, Л.В. Інформаційні системи та технології.Частина 1. Технічне та програмне забезпечення інформаційних технологій та систем:: навч. посібник / Л.В. Гірінова, І.Г. Сибірякова. – Харків: Monograf, 2016. – 121 с.
Abstract: Посібник підготовлено відповідно до робочої програми дисципліни "Інформаційні системи та технології". У посібнику розглядаються функціональні можливості комп'ютерної техніки та програмного забезпечення для вирішення завдань товарознавства, наводяться приклади їх практичного застосування. Це зумовлює актуальність посібника як для початківців, так і для користувачів з певним досвідом роботи на ПК. Матеріал посібника ілюстровано рисунками, пояснювальними таблицями і схемами. Посібник рекомендовано студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Посібник може бути корисним бажаючим отримати ключові знання з інформатики та освоїти навички роботи з популярними програмними продуктами на ПК.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1618
Appears in Collections:Монографії та навчальні посібники (КЕУ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.