Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1642
Название: Програма виробничої практики для студентів факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Авторы: Піддубний, Василь Вікторович
Соколова, Євгенія Борисівна
Ключевые слова: індивідуальне навчання
оформлення
виробнича практика
Дата публикации: 2017
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Програма виробничої практики для студентів факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізацій: «Управління безпечністю та якістю товарів», «Організація оптової, роздрібної торгівлі та біржової діяльності» / уклад.:Є.Б. Соколова, А.Г. Абабова, В.В. Піддубний; Харківський держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2017. – 16 с.
Краткий осмотр (реферат): Проходження виробничої практики забезпечує студентам поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих ними в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, практичних навичок, ознайомлення безпосередньо в установі, організації, на підприємстві з виробничим процесом і технологічним циклом виробництва, відпрацювання вмінь і навичок з робітничої професії та спеціальності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1642
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КТУЯЕБ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1. Виробнича практика.pdf214,97 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.