Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1699
Title: Діловий та дипломатичний протокол. Методичні вказівки
Authors: Калєнік, Ксенія Володимирівна
Пивоваров, Павло Петрович
Keywords: дипломатія
ділова активність
діловий прийом
дипломатичний прийом
Issue Date: 2016
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Діловий та дипломатичний протокол: метод. вказ.для самост. вивч. дисц.(для студентів спеціальності 241 "Готельно - ресторанна справа" ступінь "магістр") / уклад.: П.П. Пивоваров, К.В. Калєнік; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2016. – 21с.
Abstract: Метою викладання дисципліни є формування у студентів навичок виконувати організаційні та управлінські функції в процесі діяльності закладів готельного і ресторанного господарств з дотриманням вимог ділового та дипломатичного протоколу, набуття навичок з розв'язання проблемних ситуацій в процесі ділового спілкування з представниками іноземних держав в готельно-ресторанному бізнесі, набуття навичок з забезпечення належного рівня якості послуг у закладах готельно-ресторанного бізнесу при обслуговуванні представників іноземних держав
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1699
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри готельного, ресторанного бізнесу та туризмуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.