Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1799
Название: Нанотехнології в електроніці: перспективи розвитку
Авторы: Куліненко, Лілія Борисівна
Тірон-Воробйова, Наталія Борисівна
Ключевые слова: нано
нанотехнології
нанотехнології сучасності
електроніка
харчова індустрія
Дата публикации: 2017
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Куліненко, Л.Б.Нанотехнології в електроніці: перспективи розвитку / Л.Б. Куліненко, Н.Б. Тірон-Воробйова// Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі. – 2017. – Вип. 1(25). – С.399-408.
Серия/номер: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;1(25)
Краткий осмотр (реферат): Розглянуто питання оцінки рівня нанотехнологій сучасності. Наведено історію нанотехнологій (у тому числі в харчовій індустрії), позитивні та негативні сторони. Проаналізовано питання перспектив розвитку нанотехнологій, зокрема в електроніці. «Нанотехнічною революцією рухає погоня за прибутком – не потреба у розвитку людства… доки докорінними проблемами є убогість і соціальна несправедливість, нові технології ніколи не будуть універсальним їх вирішенням», – стверджується у звіті Vital Signs. Щоб досягти якомога кращих та корисніших результатів необхідна міжнародна координація: варто знайти найвигідніші способи узгодження наукових досліджень, розділяючи витрати й обмінюючись інформацією між країнами та між економічними регіонами.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1799
ISSN: 2312-3990
Располагается в коллекциях:Вип. 25. - 2017 (тех.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Сек. 4. Куліненко, Тірон-Воробйова.pdf392,87 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.