Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1818
Название: Еколого-економічна безпека підприємства: теоретичні аспекти
Авторы: Ілляшенко, Олена Вікторівна
Будрик, Оксана Ігорівна
Ключевые слова: національна безпека
складові економічної безпеки
екологічна безпека
еколого-економічна система
Дата публикации: 2017
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Ілляшенко, О.В. Еколого-економічна безпека підприємства: теоретичні аспекти / О.В. Ілляшенко, О.І. Будрик // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг. – 2017. – Вип. 1 (25). – С.72-82.
Серия/номер: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг;1(25)
Краткий осмотр (реферат): Актуалізовано питання забезпечення стабільної та надійної національної безпеки країни, у тому числі в розрізі її складових компонентів. Доведено системність виникнення екологічних проблем та їх співзалежність з політичними, соціальними та економічними чинниками. На основі визначених та узагальнених проблем екологізації суспільства доведено, що екологічна безпека – це гарантії економічного розвитку підприємства, на основі безпечного використання зовнішнього і внутрішнього соціально-економічного, природноресурсного та мінерально-сировинного потенціалу. Теоретично доведено, що управління еколого-економічною безпекою підприємства – це синергічне поєднання елементів впливу на результати екологічної діяльності підприємства та впливу на його економічний стан.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1818
ISSN: 2312-394X
Располагается в коллекциях:Вип. 25. - 2017 (ек.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Сек. 2. Ілляшенко, Будрик.pdf419,49 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.