Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1886
Название: Методичні рекомендації з виконання дипломних робіт для здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 073 "Менеджмент"
Авторы: Безгінова, Любов Іванівна
Грінько, Алла Павлівна
Забродська, Любов Давидівна
Пічугіна, Тетяна Сергіївна
Яцун, Леонід Миколайович
Ключевые слова: дипломні роботи
дипломне проектування
менеджмент організацій
Дата публикации: 2017
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Методичні рекомендації з виконання дипломних робіт для здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 073 "Менеджмент" / уклад.: Т.С. Пічугіна, А.П. Грінько, Л.М. Яцун, Л.І. Безгінова, Л.Д. Забродська; Харківський держ. ун-т харчуваня та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2017. – 52 с.
Краткий осмотр (реферат): Ці методичні вказівки призначені для керівництва виконанням і захистом кваліфікаційних робіт студентів факультету менеджменту ХДУХТ за спеціальністю 073 "Менеджмент". У них ураховуються сучасні вимоги до підготовки бакалаврів відповідно до компетентністного підходу, зокрема вимоги положення Закону України "Про вищу освіту", інструкцій Міністерства освіти і науки України, галузевих стандартів вищої освіти України з підготовки бакалаврів за спеціальністю 073 "Менеджмент", "Положення про організацію навчального процесу", узагальнюється досвід керівництва дипломними роботами бакалаврів у ХДУХТ, а також прогресивні досягнення вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1886
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МВ_захист_бакалавр.pdf622,99 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.