Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/216
Название: Міжнародна інвестиційна діяльність. Метод. рек. до семінарських занять для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 7.03050301 "Міжнародна економіка"
Авторы: Ушакова, Наталія Григорівна
Чернишова, Лариса Олексіївна
Кот, Олена Володимирівна
Ключевые слова: міжнародна інвестиційна діяльність
міжнародний бізнес
міжнародна підприємницька діяльність
інвестиційний ринок
Дата публикации: 2013
Издательство: Харків: Форт
Библиографическое описание: Ушакова, Н. Г. Міжнародна інвестиційна діяльність: метод. рек. до семінарських занять для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 7.03050301 "Міжнародна економіка" / Н.Г. Ушакова, Л.О. Чернишова, О.В. Кот. – Харків: Форт, 2013. – 70с.
Краткий осмотр (реферат): На засадах модульного підходу до викладання навчальної дисципліни "Міжнародна інвестиційна діяльність" методичні рекомендації включають теоретичний (у формі проблемних питань і тестів різного рівня складності) та практичний матеріал для вивчення курсу, що дозволяє сформувати та закріпити на семінарських заняттях теоретичні знаннята практичні навички щодо економічної природи міжнародних інвестицій, сутності сучасних теорій міжнародного інвестування, мотивації, форм та особливостей реалізації й регулювання інвестиційного процесу на національному, міжнародному та наднаціональному рівнях в умовах розвитку міжнародного інвестиційного ринку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/216
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КМЕ)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.