Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2177
Название: Класифікаційні ознаки інвестицій та інвестиційної діяльності підприємства
Авторы: Єгорова, Олена Миколаївна
Ключевые слова: інвестиції
класифікаційні ознаки
інвестиційна діяльність
об’єкт і суб’єкт інвестиційної діяльності
Дата публикации: 2017
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Єгорова О. М. Класифікаційні ознаки інвестицій та інвестиційної діяльності підприємства / О.М. Єгорова // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг. – 2017. – Вип. 2 (26). – C. 74-89.
Серия/номер: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг;2(26);
Краткий осмотр (реферат): Подані аналіз дослідницьких наукових думок щодо класифікаційних ознак інвестицій та інвестиційної діяльності підприємства, систематизація їх за певними ознаками. Запропоновано додаткові класифікаційні критерії, наведено властивості інвестицій у контексті євроінтеграційної спрямованості держави: збільшення доходу суб’єкта інвестиційної діяльності та власника, об’єкта інвестування; трансформація в різні види активів – економічні, екологічні, соціальні, інтелектуальні, інноваційні; ресурсне формування за рахунок різних фінансових джерел; місія вкладення в об’єкт інвестиційної діяльності; взаємозалежність інвестицій і доходу, соціальних та екологічних позитивних ефектів; ризик вкладання в об’єкт інвестування; економічне зростання, євроінтеграційний розвиток підприємництва за умови фінансової безпеки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2177
ISSN: 2312-394Х
Располагается в коллекциях:Вип. 26. - 2017 (ек.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ек.2_2 сек. Єгорова.pdf686,03 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.