Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2587
Название: Хімічні основи харчових технологій. Загальна та неорганічна хімія. Метод. вказ. для самост. підгот. та проведення лаб. занять за темою "Хімічний зв'язок" з використанням системного пакету HyperChem для студ. напрямку підгот. 6.051701 "Харчові технології та інженерія"
Авторы: Аксьонова, Олена Федорівна
Антонов, Олексій Валентинович
Отрошко, Наталя Олександрівна
Торяник, Дмитро Олександрович
Ключевые слова: неорганічна хімія
хімія
загальна хімія
метод. вказівкі
Дата публикации: 2011
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Хімічні основи харчових технологій. Загальна та неорганічна хімія: метод. вказ. для самост. підгот. та проведення лаб. занять за темою "Хімічний зв'язок" з використанням системного пакету HyperChem для студ. напрямку підгот. 6.051701 "Харчові технології та інженерія" / уклад.: Н.О. Отрошко, О.Ф. Аксьонова, О.В. Антонов, Д.О. Торяник; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2011. – 26с.
Краткий осмотр (реферат): HyperChem - це комплексний програмний продукт, який створено для виконання задач з молекулярного моделювання. Він включає в себе програми, що реалізують методи молекулярной механіки, квантової хімії та молекулярної дінаміки. HyperChem володіє розвинутим інструментом візуалізації, який може використовуватися не тільки під час розгляду структури молекули, а й підчас аналізу отриманого результату.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2587
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання (КХМГХ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
л.hzh_6.pdf534,08 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

Инструменты администратора