Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2674
Title: Експертиза дорогоцінних металів, коштовного каміння та культурних цінностей. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів денної та заочної форм навчання ступеня освіти магістр спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Товарознавство та експертиза в митній справі»
Authors: Головко, Тетяна Миколаївна
Пак, Андрій Олегович
Юрченко, Марина Анатоліївна
Keywords: дорогоцінні метали
експертиза
коштовне каміння
цінності культури
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Експертиза дорогоцінних металів, коштовного каміння та культурних цінностей: метод. вказ. до викон. лаб. робіт для студ. ден. та заоч. форм навчання ступеня освіти магістр спец. 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" / уклад.: Т.М. Головко, А.О. Пак, М.А. Юрченко; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2018. – 68 с.
Abstract: Основною метою занять є визначення показників споживчих властивостей дорогоцінних сплавів та коштовного каміння, методів їх синтезу та облагороджування, дослідження способів розпізнавання природи мінералів, визначення їх ваги та розмірів. Під час проведення лабораторних занять з даного курсу студенти повинні навчитися характеризувати фізичні властивості дорогоцінного каміння, визначати дійсність проби та вивчити правила користування сучасним гомологічним обладнанням.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2674
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри товарознавства в митній справі

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2018_методичка_лаб камни готовая.pdf1,01 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools