Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2765
Название: Корпоративні конфлікти як загроза інвестиційній привабливості українських корпорацій в умовах євроінтеграції
Авторы: Величко, Катерина Юріївна
Шаповал, Галина Миколаївна
Ключевые слова: інвестиції
інвестування
інвестиційна привабливість
конфлікти
корпоративні спори
Дата публикации: 2018
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Величко К.Ю. Корпоративні конфлікти як загроза інвестиційній привабливості українських корпорацій в умовах євроінтеграції / К.Ю. Величко, Г.М. Шаповал // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг: зб. наук. пр. – Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 1 (27). – С. 132-140.
Серия/номер: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг;Вип. 1(27)
Краткий осмотр (реферат): Проаналізовано трактування поняття "корпоративні конфлікти" в системі корпоративної безпеки та визначено його основні класифікаційні характеристики: місцезнаходження, учасники (суб'єкти) та об'єкти корпоративних конфліктів. Визначено рівні корпоративної безпеки з урахуванням особливостей корпоративних конфліктів, їх впливу на корпоративну безпеку та інвестиційну привабливість компаній. Досліджено специфіку впливу корпоративних конфліктів на інвестиційну привабливість українських корпорацій. Доведено, що наявність корпоративних конфліктів здебільшого є результатом неефективного корпоративного управління та існуючих прогалин в українському законодавстві. Визначено, що важливим чинником, який негативно впливає на корпоративну безпеку та інвестиційну привабливість українського бізнесу, є висококонцентрована та непрозора структура капіталу національних корпоративних компаній, яка орієнтована на інсайдерів. Акцентовано увагу на важливості моніторингу корпоративних конфліктів з метою зменшення їх кількості та використання медіації замість вирішення спорів у судах. На основі вивчення міжнародного досвіду з питань протидії корпоративним конфліктам як основній загрозі корпоративній безпеці, та з урахуванням особливостей українського законодавства, запропоновано підхід до управління корпоративними конфліктами українських корпорацій, який спрямовано на підвищення їх інвестиційної привабливості.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2765
ISSN: 2312-394X
Располагается в коллекциях:Вип. 27. - 2018 (ек.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Величко, Шаповал.pdf525,36 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.