Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2779
Название: Удосконалення системи складської логістики в контексті технологій "Індустрії 4.0"
Авторы: Чукурна, Олена Павлівна
Ніценко, Віталій Сергійович
Михайлова, Марія Володимирівна
Одиноков, Роман Дмитрійович
Ключевые слова: складська логістика
логістичні системи 
світові стандарти логістики
четверта промислова революція
Дата публикации: 2018
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Удосконалення системи складської логістики в контексті технологій "Індустрії 4.0" / О.П. Чукурна, В.С. Ніценко, М.В. Михайлова та ін. // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг: зб. наук. пр.– Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 1 (27). – С. 220-232.
Серия/номер: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг;Вип. 1(27)
Краткий осмотр (реферат): Проаналізовано вплив четвертої промислової революції на розвиток логістичних систем на прикладі складської логістики. Проведено аналіз світових трендів у складській логістиці та визначено зростання попиту на складські приміщення у світовому масштабі внаслідок розвитку e-commerce. Проведено оцінку відповідності української складської логістики світовим стандартам на прикладі складів компанії LEGO, розташованих в Одеській області, за такими показниками: аналіз за товарними групами, аналіз замовлень за типом відбору, аналіз замовлень за кількістю рядів і фізичним об'ємом, аналіз номенклатури за кількістю звернень (популярністю), аналіз складської активності протягом доби/року, загальний аналіз складських процесів. Запропоновано рекомендації для підвищення ефективності роботи складу відповідно до системи показників, покладених в основу світових стандартів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2779
ISSN: 2312-394X
Располагается в коллекциях:Вип. 27. - 2018 (ек.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Чукурна, Ниценко, Михайлова,.pdf780,1 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.