Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2792
Название: Розробка технології кавових напоїв із новими структурними властивостями
Авторы: Ботштейн, Белла Борисівна
Чорна, Ніна Вікторівна
Ключевые слова: кавова індустрія
структурований кавовий напій
бариста
еспрессо
латте-арт
етчинг
еспрессо-арт
концентрація
Дата публикации: 2018
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Ботштейн Б.Б. Розробка технології кавових напоїв із новими структурними властивостями / Б.Б. Ботштейн, Н.В. Чорна // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр./ відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 1(27). – С. 157-168.
Серия/номер: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(27)
Краткий осмотр (реферат): Проведено моніторинг існуючих технологій класичних кавових напоїв і визначено особливості кожної класифікованої групи. Запроваджено способи вдосконалення існуючого асортименту кавових напоїв. Визначено рецеп-турний компонент, що є регулятором структури нового продукту та його раціональне співвідношення з іншими інгредієнтами. Досліджено кількісні показники компонентів модельних систем, що взяті за основу проекту рецептурного складу. Розроблено й обґрунтовано технологію та рецептурний склад креативних структурованих кавових напоїв високої якості з новими органолептичними та структурними показниками, адаптованих до вимог сучасного ринку та споживачів, вивчено їх органолептичні показники. Розроблено технологічну документацію - технологічні картки - на нову про-дукцію, здійснено впровадження цієї продукції в заклад ресторанного господарства.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2792
Располагается в коллекциях:Вип. 27. - 2018 (тех.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ек._157-168_ Б.Б. Ботштейн, Н.В. Чорна.pdf281,46 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.