Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2936
Title: Дослідження піноутворюючої здатності білковмісної молочної сировини та поверхнево-активних речовин у технології сухого збивного напівфабрикату
Authors: Котляр, Олег Володимирович
Горальчук, Андрій Богданович
Гринченко, Ольга Олексіївна
Keywords: молочна сировина
напівфабрикати
збивна продукція
піноутворююча здатність
Issue Date: 2013
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Котляр О.В. Дослідження піноутворюючої здатності білковмісної молочної сировини та поверхнево-активних речовин у технології сухого збивного напівфабрикату / О.В. Котляр, А.Б. Горальчук, О.О. Гринченко // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2013. – Вип. 2(18). – С.3-9.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(18)
Abstract: Наведено результати експериментальних досліджень піноутворюючої здатності та стійкості пін білковмісної молочної сировини з використанням поверхнево-активних речовин. Обґрунтовано їх використання для забезпечення максимальної піноутворюючої здатності та стійкості пін. Експериментальні дані систематизовано, за результатами зроблено висновки щодо раціонального використання білковмісної молочної сировини та поверхнево-активних речовин у рецептурному складі сухого напівфабрикату для збивання.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2936
Appears in Collections:Вип. 18. - 2013 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
3.pdf288,49 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.