Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3041
Title: Визначення закономірностей формування міжфазних адсорбційних шарів у технології повітряно-горіхового напівфабрикату
Authors: Товма, Лідія Федорівна
Пуніна, А.Д.
Горальчук, Андрій Богданович
Keywords: адсорбція
плодоовочеві напівфабрикати
поверхнево-активні речовини (ПАР)
використання
Issue Date: 2013
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Товма Л. Ф. Визначення закономірностей формування міжфазних адсорбційних шарів у технології повітряно-горіхового напівфабрикату / Л.Ф. Товма, А.Д. Пуніна, А.Б. Горальчук // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. У 2-х ч. Ч. 1 / відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2013. – Вип. 1(17). – С.109-115.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(17)
Abstract: Наведено результати експериментальних досліджень міцності міжфазних адсорбційних шарів яєчного білка з поверхнево-активними речовинами. Розглянуто взаємодію білків та поверхнево-активних речовин, що забезпечують регулювання міцності міжфазних адсорбційних шарів. Експериментальні дані систематизовано, за результатами яких, зроблено висновки з раціонального використання поверхнево-активних речовин в рецептурномускладі повітряно-горіхового напівфабрикату.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3041
Appears in Collections:Вип. 17. Ч.1. - 2013 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
17.pdf301,43 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.