Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3063
Title: Вивчення впливу харчових інгредієнтів на текстурні показники напівфабрикату збивного з використанням рослинних олій
Authors: Горальчук, Андрій Богданович
Губський, Сергій Михайлович
Keywords: напівфабрикат збивний
пінна структура
Пікерінг стабілізація
Issue Date: 2018
Publisher: НУХТ
Citation: Горальчук А.Б., Губський С.М. Вивчення впливу харчових інгредієнтів на текстурні показники напівфабрикату збивного з використанням рослинних олій //Матеріали міжнародних науково-практичних конференцій «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві» та «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі», К., НУХТ, 2018, С. 145-149.
Abstract: Технологічний процес виробництва напівфабрикатів збивних з використанням рослинних олій передбачає утворення системи з пінною структурою шляхом збивання емульсії та стабілізації піни із забезпеченням високої механічної міцності системи. Цей процес дозволяє вводити в одержані системи різні харчові інгредієнти. Для отримання високоякісної харчової продукції з необхідними органолептичними властивостями використовують різні за своєю природою харчові інгредієнти, які можуть містити білки, жир, цукор, зокрема, плодово-ягідні та молочні продукти тощо. Кожен із зазначених інгредієнтів, що є багатокомпонентною системою, чинить різний вплив на технологічні властивості напівфабрикатів збивних на основі рослинних олій. Вивчення основних закономірностей цього впливу на механічну цінність піноподібної системи та його класифікація на основі хемометричного підходу є актуальною задачею, що була в основі цього дослідження.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3063
Appears in Collections:Тези доповідей

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2018_09_НУХТ.pdf1,65 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.