Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3944
Title: Особливості викладання іноземної моови на економічних факультетах із використанням комп'ютерних та мережних технологій
Authors: Тріщ, Ольга Миколаївна
Кондратенко, М.В.
Кравцова, Тетяна Анатоліївна
Keywords: комп'ютерні технології
менеджери
професійне навчання
методика викладання
глобальна мережа Інтернет
Issue Date: 2011
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Тріщ О.М. Особливості викладання іноземної моови на економічних факультетах із використанням комп'ютерних та мережних технологій / О.М. Тріщ, М.В. Кондратенко, Т.А. Кравцова // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2011. – Вип.2 (14). – С. 653-662.
Series/Report no.: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг;Вип.2(14)
Abstract: Розглянуто нові методи і форми навчання іноземної мови за допомогою комп’ютерних технологій. Наведено приклади застосування методів навчання майбутніх менеджерів створенню іншомовних текстових професійних проектів. Визначено переваги використання мультимедійних технологій та мережі Інтернет для навчання студентів економічного факультету написанню проектів за фахом. Окреслено зміст викладання іноземної мови професійного спрямування через моделювання проблемних ситуацій професійного характеру, вирішення яких спонукає студентів до пошуку та обробки іншомовної інформації певного обсягу та змісту за допомогою комп’ютерних засобів.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3944
Appears in Collections:Вип. 14. - 2011 (ек.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ек.91.pdf195,89 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.