Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4355
Title: Устаткування в галузі. Навчальні та контролюючі тести спеціальності 181 «Харчові технології», спеціалізація «Харчові технології та технологічний менеджмент в ресторанному бізнесі» (ступінь вищої освіти – бакалавр)
Authors: Дейниченко, Григорій Вікторович
Дмитревський, Дмитро В'ячеславович
Горєлков, Дмитро Вікторович
Гузенко, Василь Володимирович
Keywords: практичні методи навчання
устаткування
підприємства ресторанного господарства
тести
технічне оснащення
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Устаткування в галузі: навчальні та контролюючі тести спеціальності 181 «Харчові технології», спеціалізація «Харчові технології та технологічний менеджмент в ресторанному бізнесі» (ступінь вищої освіти – бакалавр) / уклад.: Г.В. Дейниченко, Д.В. Дмитревський, Д.В. Горєлков, В.В. Гузенко; Харківський держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2019. – 33 с.
Abstract: За допомогою тестів визначається рівень теоретичної та практичної підготовки студентів з навчальної дисципліни. Застосування тестів для визначення рівня засвоєних теоретичних знань та набутих практичних навичок студентів приваблює завдяки таким практичним можливостям: проведення поточного тестування сприяє підвищенню мотивації студента до навчання, за рахунок самостійної можливості контролю власних знань під час вивчення кожної окремої теми; тестування дає можливість об’єктивно і зрозуміло для студента оцінити надані відповіді; тестування містить елементи гри, що сприяє зменшенню вірогідності стресу від контрольних заходів; тестові завдання сприяють засвоєнню матеріалу за рахунок поєднання теоретичних та практичних питань.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4355
Appears in Collections:Навчально-методичні видання (КУХГІ) 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019.1_поз.42.pdf560,04 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.