Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4524
Title: Проектування підприємств з основами САПР. Проектування та реконструкція підприємств галузі. Розділ Технологічні розрахунки консервних цехів. Методичні вказівки
Authors: Скуріхіна, Людмила Андрониківна
Дроменко, Олена Борисівна
Keywords: технологічне обладнання
м'ясні консерви
проектування підприємств громадського харчування
реконструкція
технологічні розрахунки
система автоматизованого проектування
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Проектування підприємств з основами САПР. Проектування та реконструкція підприємств галузі. Розділ Технологічні розрахунки консервних цехів: метод. вказ. до проведення практ. занять та самост. роботи для студ. спец. 181 "Харчові технології" освітньо-профес. програми "Технології харчових продуктів тваринного походження" / уклад. : Л.А. Скуріхіна, О.Б. Дроменко; Харківський держ ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2019. – 24 с.
Abstract: Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисциплін «Проектування та реконструкція підприємств», «Проектування підприємств з основами САПР», «Проектування підприємств галузі» передбачені навчальними планами підготовки бакалаврів і є частиною наскрізної практичної підготовки майбутнього фахівця. Вони призначені допомогти студентам при підготовці до практичних занять та під час їх проведення. Знання та вміння, одержані в процесі виконання практичних робіт стануть базовими при виконанні курсових, дипломних проектів та інших видів самостійної роботи.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4524
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри технології м'яса

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019.1_поз.33.pdf811,58 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.