Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/80
Название: Технологічні основи машинобудування. У 2-х ч. Ч.1. Теоретичні основи технології машинобудування. Навч. посібник.
Авторы: Черевко, Олександр Іванович
Михайлов, Валерій Михайлович
Бабкіна, Ірина Володимирівна
Ляшенко, Богдан Віталійович
Ключевые слова: машинобудавання
деталі машин
обладнання харчових виробництв
технологічні процеси
Дата публикации: 2005
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Технологічні основи машинобудування. У 2-х ч.: Навч. посібник. Ч.1. Теоретичні основи технології машинобудування / О.І. Черевко, В.М. Михайлов, І.В. Бабкіна та ін. – Харків: ХДУХТ, 2005. – 82с.: іл.; табл. – Бібліогр.: 4 назв. – ISBN 966-7885-90-9.
Краткий осмотр (реферат): У посібнику викладено основні теоретичні положення технології машинобудування. Розглянуто поняття про виробничий і технологічний процеси, точність і якість поверхонь заготовок і деталей, їх бази та базування. Наведено матеріал з розробки технологічних процесів обробки деталей з урахуванням типу і серійності виробництва, вибору необхідного ріжучого і вимірювального інструменту, вибору заготовки і раціональних режимів різання, визначенню припусків, технологічних розмірів і технічної норми часу обробки. Розглянуте питання є підґрунтям для вивчення спеціальних розділів дисципліни “Технологічні основи машинобудування”, в яких розглядаються методи механічної обробки поверхонь деталей машин, комплексної технології механічної обробки типових деталей машин, технології складальних процесів. Посібник розраховано на студентів, які навчаються за спеціальністю 7.090221 “Обладнання харчових та переробних виробництв” під час вивчення дисципліни “Технологічні основи машинобудування”.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/80
ISBN: 966-7885-90-9
Располагается в коллекциях:Монографії, навчальні посібники (КПААХВ) 2

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ек. (ро-35) Навч. посіб. ТОМ ч.1.pdf558,65 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.