Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/824
Название: Тенденції експортно-імпортної діяльності виноробної галузі
Авторы: Кучеренко, Володимир Михайлович
Ключевые слова: зовнішні ринки
світове виробництво вина
торгівля
виноробна галузь
експорт та імпорт вина
ціни
foreign markets
global wine production
trade
wine industry
export and import of wine
prices
Дата публикации: 2015
Издательство: Харків: ХДУХТ
Библиографическое описание: Кучеренко В.М.Тенденції експортно-імпортної діяльності виноробної галузі / В.М. Кучеренко // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг / відпов. ред. О.І. Черевко. - Харків: ХДУХТ, 2015. - Вип. 2(22). – С.279-292.
Серия/номер: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг; 2(22)
Краткий осмотр (реферат): Розглянуто загальні питання та фактичні реалії вітчизняних поглядів на місце по експорту та імпорту продукції в АПК, зокрема у виноробній галузі, які багато в чому є недосконалими, економічно невиваженими. Зовнішньоекономічна діяльність практично не інтегрована у світові процеси, а аграрні суб’єкти підприємництва важко пробиваються на зовнішні ринки. Проблема експортоспроможності АПК, зокрема у виноробній галузі, та загалом лібералізації зовнішньоекономічної діяльності набула особливої актуальності для України. Проаналізовано світову виноробну промисловість та торгівлю вином, яка розглядається як сума експорту та імпорту всіх країн за обсягом та вартістю. Оцінено рівень розвитку виноградарства в Україні, який значно поступається світовому рівню. Акцентовано увагу на розвитку державної підтримки виноробної галузі України з урахуванням світового досвіду. Саме з означених позицій розглядається підхід до визначення тенденції експортно-імпортної діяльності виноробної галузі України, за якою звертають увагу на зберігання тенденції щодо цінової переваги імпорту над експортом.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/824
ISSN: 2312-394X
Располагается в коллекциях:Вип. 22. - 2015 (ек.)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
sec4-e-2015-2-9.pdf371,87 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.