Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1356
Title: Збірник тестів для контролю знань студентів з дисципліни “Операційний менеджмент” для студентів напряму підготовки 0502 «Менеджмент»
Authors: Ткачова, Світлана Сергіївна
Чатченко, Ольга Євгеніївна
Keywords: операційний менеджмент
стратегічні рішення
тактичні рішення
операційни системи
класифікація
ефективне використання
тести
Issue Date: 2004
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Збірник тестів для контролю знань студентів з дисципліни “Операційний менеджмент” для студентів напряму підготовки 0502 «Менеджмент» /уклад.: С.С. Ткачова, Т.П. О.Є. Чатченко; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі.– Харків: ХДУХТ, 2004. – 21 с.
Abstract: Тестування є однією з активних форм навчання студентів і методом контролю їх знань. Проведення тестування за даною дисципліною сприяє розвитку аналітичних здібностей майбутніх фахівців, закріпленню теоретичних знань з питань основних положень операційного менеджменту, складу та класифікації операційних систем, стратегічних та тактичних рішень операційного менеджменту, ефективного використання операційних систем. Тестові завдання є складовою банку тестових завдань для поточного та підсумкового контролю знань студентів та входять до складу тестових завдань для проведення Комплексного державного екзамену.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1356
Appears in Collections:Навчально-методичні видання (КМО)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тести_операц_менедж100.PDF276,07 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.