Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2429
Title: Розрахунок машин та апаратів харчових виробництв. Практикум
Authors: Черевко, Олександр Іванович
Маяк, Віталій Іванович
Маяк, Ольга Анатоліївна
Keywords: обладнання харчових виробництв
проектування харчових виробництв
теплове обладнання
холодильне обладнання
Issue Date: 2005
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Черевко О. І. Розрахунок машин та апаратів харчових виробництв: практикум з курсу "Технологічне обладнання харчових виробництв" для студ. вищих навч. закладів, які навч. за спец. "Обладнання харчових та переробних виробництв" / О.І. Черевко, В.І. Маяк, О.А. Маяк; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2005. – 223 с.: іл., табл. – Бібліогр.: 33 назви.
Abstract: Висвітлюються наукові основи розрахування та проектування сучасних машин, апаратів, механізмів і пристроїв харчових виробництв. Посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів під час самостійної підготовки до занять, для виконання завдань і оформлення звітів, а також для проведення лабораторних і розрахунково-практичних занять. Його також може бути використано під час самостійної підготовки та вирішення контрольних завдань студентами-заочниками, під час виконання курсових і дипломних проектів у всіх напрямках харчових виробництв.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2429
Appears in Collections:Монографії, навчальні посібники (КПААХВ) 2Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.