Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3012
Title: Нанотехнології в сироробній промисловості, засновані на процесах заморожування і низькотемпературної механодеструкції
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Погарська, Вікторія Вадимівна
Юр'єва, Ольга Олексіївна
Бондаренко, В.А.
Наконечна, Юлія Григорівна
Keywords: нанотехнології
заморожування
сировина
білок
Issue Date: 2013
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Нанотехнології в сироробній промисловості, засновані на процесах заморожування і низькотемпературної механодеструкції / Р.Ю. Павлюк, В.В. Погарська, О.О. Юр'єва та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. У 2-х ч. Ч. 1 / відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2013. – Вип. 1(17). – С.9-18.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(17)
Abstract: Розроблено технологію плавлених сирних продуктів, що включає використання комплексного впливу на сировину заморожування і кріомеханодеструкції, спільний вплив яких при підготовці твердих сичугових сирів до плавлення призводить до деструкції параказеїнаткальційфосфатного комплексу, його механолізу до окремих амінокислот, конформаційних змін молекул білка, що дає змогу виключити застосування солей-плавильників.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3012
Appears in Collections:Вип. 17. Ч.1. - 2013 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
4.pdf379,57 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.