Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3016
Title: Вивчення амінокислотного складу дрібнодисперсних добавок із пряних овочів отриманих із використанням кріогенних технологій
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Наконечна, Юлія Григорівна
Погарська, Вікторія Вадимівна
Хоменко, А.В.
Кляп, Т.П
Кострова, К.В
Keywords: кріогенетика
пряні коренеплідні овочі
амінокислоти
дрібнодисперсне подрібнення
Issue Date: 2013
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Вивчення амінокислотного складу дрібнодисперсних добавок із пряних овочів отриманих із використанням кріогенних технологій / Р.Ю. Павлюк, Ю.Г. Наконечна, В.В. Погарська та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. У 2-х ч. Ч. 1 / відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2013. – Вип. 1(17). – С.44-51.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(17)
Abstract: Вивчено амінокислотний склад дрібнодисперсних добавок із пряних овочів (коренів селери, хрону, імбиру та головок часнику) у формі замороженого наноструктурованого пюре з використанням кріогенного «шокового» заморожування та низькотемпературного подрібнення, а також порошку сублімаційного сушіння. Показано, що білок добавок із пряних овочів за амінокислотним складом наближається до ідеального білка за винятком деяких амінокислот.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3016
Appears in Collections:Вип. 17. Ч.1. - 2013 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
8.pdf260,19 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.