Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4597
Title: Нанотехнології добавок із хлорофіловмісних овочів з рекордним вмістом хлорофілу та інших бар з використанням механодеструкції
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Погарська, Вікторія Вадимівна
Коробець, Неллі Володимірівна
Максимова, Надія Пилипівна
Гапонцева, Оксана Володимирівна
Keywords: біополімери
нанотехнології
механодеструкція
механодеструкція
Issue Date: 2009
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Нанотехнології добавок із хлорофіловмісних овочів з рекордним вмістом хлорофілу та інших бар з використанням механодеструкції / Р.Ю. Павлюк, В.В. Погарська, Н.В. Коробець та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2009. – Вип. 2 (10). – С. 23-33.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(10)
Abstract: Науково обґрунтовано та розроблено нанотехнології порошкоподібних наноструктурованих добавок із хлорофіловмісних овочів з рекордним вмістом хлорофілу і каротиноїдів з використанням процесів механодеструкції та меха-ноактивації, які дозволяють перевести БАР із зв'язаного стану з біополімерами у вільний (на 20…80%) та викликають руйнування біополімерів до їх складових (амінокислот, моноцукрів, галактуронової кислоти та ін.).
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4597
Appears in Collections:Вип. 10. - 2009 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
4.pdf1,17 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.