Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4602
Title: Нове про вплив низькотемпературної кріодеструкції та "шокового" заморожування на активність окиснювальних ферментів плодів та овочів
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Погарська, Вікторія Вадимівна
Крячко, Тетяна Вікторівна
Лосєва, Світлана Михайлівна
Глубокий, Дмитро Олександрович
Стоєв, Сергій Степанович
Keywords: заморожування
технологія переробки плодів та овочів
кріодеструкція
низькотемпературне зберігання
Issue Date: 2009
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Нове про вплив низькотемпературної кріодеструкції та "шокового" заморожування на активність окиснювальних ферментів плодів та овочів / Р.Ю. Павлюк, В.В. Погарська, Т.В. Крячко та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2009. – Вип. 2 (10). – С. 82-90.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(10)
Abstract: Виявлено, що під час кріодеструкції плодів та овочів та низькотемпе-ратурного подрібнення відбувається значна активація окиснювальних ферментів (в 4…4,5 разів вище, ніж у вихідній сировині). Розкрито механізм цього процесу та розроблені рекомендації з інактивації ферментів. Розроблено новий спосіб низь-котемпературної інактивації окиснювальних ферментів плодів та овочів під час кріогенного "шокового" заморожування при використанні високих та надвисоких швидкостей, які повністю інактивують ферменти.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4602
Appears in Collections:Вип. 10. - 2009 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12.pdf1,24 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.