Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4607
Title: Розробка функціонального оздоровчого морозива з використанням наноструктурованих кріопаст із плодоовочевої сировини з рекордним вмістом бар
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Погарська, Вікторія Вадимівна
Крячко, Тетяна Вікторівна
Берестова, Аделіна Анатоліївна
Глубокий, Дмитро Олександрович
Максимова, Надія Пилипівна
Keywords: плодоовочева сировина
наноструктура
кріопаста
технологія морозива
Issue Date: 2009
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Розробка функціонального оздоровчого морозива з використанням наноструктурованих кріопаст із плодоовочевої сировини з рекордним вмістом бар / Р.Ю. Павлюк, В.В. Погарська, Т.В. Крячко та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі. : зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2009. – Вип. 2 (10). – С. 41-48.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(10)
Abstract: Науково обґрунтовано та розроблено нові види функціонального оздоро-вчого морозива, збагаченого БАР наноструктурованих кріопаст із плодів, ягід і овочів з рекордним вмістом вітаміну С, каротиноїдів та антоціанів з викорис-танням процесів кріодеструкції та механоактивації. Теоретично та експеримен-тально вивчено закономірності впливу кріодеструкції та механоактивації на БАР плодоовочевої сировини при отриманні наноструктурованих паст.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4607
Appears in Collections:Вип. 10. - 2009 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6.pdf866,98 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.