Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1468
Title: Експертиза дорогоцінних металів, коштовного каміння та культурних цінностей. Опорний конспект лекцій
Authors: Головко, Тетяна Миколаївна
Бакіров, Мюшфік Панах огли
Keywords: конспект лекцій
ринок дорогоцінних металів
експертиза якості
культурні цінності
Issue Date: 2016
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Експертиза дорогоцінних металів, коштовного каміння та культурних цінностей : опорний конспект лекцій для студентів денної та заочної форм навчання ступеня освіти магістр спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Товарознавство та експертиза в митній справі» / уклад.: Т. М. Головко, М. П. Бакіров; Харк. держ. ун-т харч. та торгівлі. – Х. : ХДУХТ, 2016. – 194 с.
Abstract: У опорному конспекті лекцій систематизується та у логічному порядку розкриваються основні питання діагностики та експертизи дорогоцінних металів та коштового каміння. Для цього використано матеріали наукових гемологічних центрів та дослідних лабораторій. Опорний конспект лекцій включає теми з мінералогії, кристалооптики, діагностики та експертизи коштовного каміння мінерального та органогенного походження, дорогоцінних металів та їх сплавів.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1468
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри товарознавства в митній справіItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools