Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1595
Title: Міжнародна економіка та міжнародні економічні відносини. Навчальний посібник
Authors: Шталь, Тетяна Валеріївна
Козуб, Вікторія Олександрівна
Артеменко, Віктор Станіславович
Бубенець, Ірина Георгіївна
Артеменко, Станіслав Вікторович
Keywords: міжнародна економіка
світова економіка
міжнародні економічні відносини
міжнародна економічна діяльність
світова валютна система
світовий ринок праці
інтеграція
глобалізація
міжнародний кредит
міжнародна трудова міграція
Issue Date: 2015
Publisher: Харків: Форт
Citation: Міжнародна економіка та міжнародні економічні відносини: навч. посіб. / Т.В. Шталь, В.О. Козуб, В.С. Артеменко та ін. – Харків: Форт, 2015. – 364 с.
Abstract: У навчальному посібнику розглянуто систему міжнародних економічних відносин, що формується між національними економіками країн світу в умовах інтернаціоналізації та глобалізації, форми та напрями міжнародного економічного співробітництва, проблематику функціонування міжнародних ринків капіталів, робочої сили, валюти, особливості міжнародних розрахунків, процесів інтеграції і глобалізації сучасного світу. Посібник включає теоретичний та навчально-методичний матеріал для самостійного вивчення дисципліни "Міжнародна економіка". Кожна тема посібника супроводжується проблемними та контрольними питаннями, ситуаційними вправами та завданнями. Видання призначено для підготовки та перепідготовки фахівців галузі знань "Економіка та підприємництво"
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1595
Appears in Collections:Монографії та навчальні посібники кафедри міжнародної економіки, економічної теорії та праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.