Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1642
Title: Програма виробничої практики для студентів факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Authors: Піддубний, Василь Вікторович
Соколова, Євгенія Борисівна
Keywords: індивідуальне навчання
оформлення
виробнича практика
Issue Date: 2017
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Програма виробничої практики для студентів факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізацій: «Управління безпечністю та якістю товарів», «Організація оптової, роздрібної торгівлі та біржової діяльності» / уклад.:Є.Б. Соколова, А.Г. Абабова, В.В. Піддубний; Харківський держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2017. – 16 с.
Abstract: Проходження виробничої практики забезпечує студентам поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих ними в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, практичних навичок, ознайомлення безпосередньо в установі, організації, на підприємстві з виробничим процесом і технологічним циклом виробництва, відпрацювання вмінь і навичок з робітничої професії та спеціальності.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/1642
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри товарознавства, торгівлі та управління якістю товарів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1. Виробнича практика.pdf214,97 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.