Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2596
Title: Контроль якості та безпека продукції галузі. Опорний конспект лекцій для студентів спеціальності 181 "Харчові технології" (спеціалізація "Технології харчових продуктів тваринного походження")
Authors: Онищенко, В'ячеслав Миколайович
Keywords: контроль якості
м'ясні продукти
м'ясопродукти
безпека продовольчої сировини
якість продуктів
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Контроль якості та безпека продукції галузі: опорний конспект лекцій для студентів спеціальності 181 "Харчові технології" (спеціалізація "Технології харчових продуктів тваринного походження") / уклад. В.М. Онищенко; Харківський дер. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2018. – 61 с.
Abstract: У конспекті лекцій з навчальної дисципліни "Контроль якості та безпека продукції галузі" наводяться основні засади методології контролювання нормативних органолептичних та фізико-хімічних показників м'яса і м'ясних продуктів масового споживання, узагальнено класифікаційні ознаки та вимоги до якості і безпечності продукції галузі, регламентовані чинними національними стандартами, глосарій, представлено досить вичерпний перелік відповідних нормативних першоджерел, що дозволяють ретельно ознайомитися із процедурою та правилами контролювання.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2596
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри технології м'яса

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ОКЛ_КЯБПГ_2018.pdf857,78 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.