Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2792
Title: Розробка технології кавових напоїв із новими структурними властивостями
Authors: Ботштейн, Белла Борисівна
Чорна, Ніна Вікторівна
Keywords: кавова індустрія
структурований кавовий напій
бариста
еспрессо
латте-арт
етчинг
еспрессо-арт
концентрація
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Ботштейн Б.Б. Розробка технології кавових напоїв із новими структурними властивостями / Б.Б. Ботштейн, Н.В. Чорна // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр./ відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 1(27). – С. 157-168.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(27)
Abstract: Проведено моніторинг існуючих технологій класичних кавових напоїв і визначено особливості кожної класифікованої групи. Запроваджено способи вдосконалення існуючого асортименту кавових напоїв. Визначено рецеп-турний компонент, що є регулятором структури нового продукту та його раціональне співвідношення з іншими інгредієнтами. Досліджено кількісні показники компонентів модельних систем, що взяті за основу проекту рецептурного складу. Розроблено й обґрунтовано технологію та рецептурний склад креативних структурованих кавових напоїв високої якості з новими органолептичними та структурними показниками, адаптованих до вимог сучасного ринку та споживачів, вивчено їх органолептичні показники. Розроблено технологічну документацію - технологічні картки - на нову про-дукцію, здійснено впровадження цієї продукції в заклад ресторанного господарства.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2792
Appears in Collections:Вип. 27. - 2018 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ек._157-168_ Б.Б. Ботштейн, Н.В. Чорна.pdf281,46 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.