Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2798
Title: Нове слово про вплив паротермічної та кріообробки і механолізу на біополімери та бар плодів та овочів під час отримання оздоровчих нанопродуктів
Authors: Погарська, Вікторія Вадимівна
Павлюк, Раїса Юріївна
Какадій, Юлія Петрівна
Погарський, Олексій Сергійович
Стуконоженко, Тетяна Анатоліївна
Тельонков, Олександр Євгенович
Keywords: неферментативний каталіз
механоліз
паротермічна обробка
кріообробка
нанокомплекси гетерополісахаридів
пектинові речовини
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Нове слово про вплив паротермічної та кріообробки і механолізу на біополімери та бар плодів та овочів під час отримання оздоровчих нанопродуктів / В.В. Погарська, Р.Ю. Павлюк, Ю.П. Какадій та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі. : зб. наук. пр./ відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 1(27). – С. 78-96.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(27)
Abstract: Вивчено вплив процесів паротермічної кріообробки та механолізу під час дрібнодисперсного подрібнення на біополімери та біологічно активні речовини (БАР) плодів і овочів під час отримання оздоровчих нанопродуктів. Установлено, що під впливом зазначених процесів відбувається активація пектинових речовин, більш повне вилучення із сировини (у 4,5-7,3 разу) із прихованої форми і трансформація в розчинну форму. Розкрито механізм цих процесів, розроблено рекомендації зі створення оздоровчих нанопродуктів.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2798
Appears in Collections:Вип. 27. - 2018 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ек._78-96~1.PDF313,99 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.