Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2808
Title: Дослідження якості бісквітного торта "Шарм" підвищеної біологічної цінності .
Authors: Корзун, Виталий Наумович
Антонюк, Ірина Юріївна
Keywords: бісквітний напівфабрикат
пюре моркви
курага
порошок цистозіри
крем сметанний
горіхи
мікронутрієнти
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Корзун В.Н. Дослідження якості бісквітного торта "Шарм" підвищеної біологічної цінності / В.Н. Корзун, І.Ю. Антонюк // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр./ відпов. ред. О.І. Черевко.– Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 1(27). – С. 292-303.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(27)
Abstract: Розглянуто можливість використання пюре моркви та кураги під час виробництва бісквітного напівфабрикату, а також використання порошку цистозіри під час виробництва сметанного крему з горіхами для збагачення готового виробу, а саме бісквітного торту, мінеральними речовинами, вітамінами, харчовими волокнами та каротиноїдами. На основі результатів органолептичних і фізико-хімічних досліджень розроблено технологічну схему бісквітного торту підвищеної біологічної цінності. Доведено доцільність використання розробленого бісквітного торту, а також розроблених напівфабрикатів у харчуванні дорослих і дітей із метою профілактики дефіциту есенціальних мікронутрієнтів, особливо йоду та селену.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2808
ISSN: 2312-3990
Appears in Collections:Вип. 27. - 2018 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
_292-303_ В.Н. Корзун, І.Ю. Антонюк.pdf274,53 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.