Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3700
Title: Обґрунтування режимів сушіння насіння гарбуза насіннєвого призначення з конвективним підведенням теплоти
Authors: Пазюк, Вадим Михайлович
Keywords: сушіння
кінетика
швидкість сушіння
насіння гарбуза
енергія росту
схожість
режими сушіння
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Пазюк.В.М. Обґрунтування режимів сушіння насіння гарбуза насіннєвого призначення з конвективним підведенням теплоти / В.М. Пазюк // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 2 (28). – С. 155-165.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(28)
Abstract: Під час сушіння насіння гарбуза насіннєвого призначення основну увагу приділяють якісним характеристикам матеріалу, що регламентуються енергією росту та схожості. Для вирішення цього завдання проведено експериментальні дослідження на конвективному сушильному стенді з метою вибору раціонального режиму сушіння. Під час обґрунтування режимів сушіння насіння гарбуза насіннєвого призначення також актуальним стає питання енергетичних витрат на процес, що порівняно із сушінням харчового насіння збільшуються в 1,5 і більше раз. Тому необхідно підібрати такі режими сушіння, за яких зменшаться енергетичні витрати й буде забезпечена висока схожість насіння гарбуза, що практично реалізовано в поданій роботі із застосування ступінчастих режимів сушіння.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3700
ISSN: 2312-3990
Appears in Collections:Вип. 28. - 2018 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
14.pdf558,15 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.