Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3703
Title: Дослідження якісних показників пасти на основі пряних овочів, виготовленої з використанням НВЧ-нагрівання за умов вакуумування
Authors: Михайлов, Валерій Михайлович
Хареба, Олена Василівна
Прасол, Світлана Володимирівна
Шевченко, Андрій Олександрович
Мирошник, Катерина Володимирівна
Keywords: НВЧ-нагрівання
тепломасообмінна обробка
якість
вакуумування
рослинна сировина
Issue Date: 2018
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Дослідження якісних показників пасти на основі пряних овочів, виготовленої з використанням НВЧ-нагрівання за умов вакуумування / В.М. Михайлов, О.В. Хареба, С.В. Прасол та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2018. – Вип. 2 (28). – С. 187-196.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(28)
Abstract: Досліджено якісні показники пасти на основі пряних овочів, виготовленої з використанням НВЧ-нагрівання за умов вакуумування. Запропоновано принципову технологічну схему виробництва пасти з пряних овочів, що може бути використана як смакоароматична добавка й напівфабрикат у кулінарному виробництві. Доведено, що завдяки використанню НВЧ-нагрівання за умов вакуумування забезпечується високий ступінь збереження фізико-хімічних властивостей вихідної сировини.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/3703
ISSN: 2312-3990
Appears in Collections:Вип. 28. - 2018 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
17.pdf385,62 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.