Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4312
Title: Удосконалення технології вівсяного печива шляхом уведення до рецептури харчової добавки «Магнетофуд» на основі дво- та тривалентного заліза
Authors: Цихановська, Ірина Василівна
Keywords: «Магнетофуд» (Fe3O4)
харчова добавка
вівсяне печиво
тістова маса
борошно
показники якості
зберігання
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Цихановська І.В. Удосконалення технології вівсяного печива шляхом уведення до рецептури харчової добавки «Магнетофуд» на основі дво- та тривалентного заліза / І.В. Цихановська // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2019. – Вип. 1 (29). – С. 43-55.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(29)
Abstract: Досліджено вплив харчової добавки «Магнетофуд» (Fe3O4) на функціонально-технологічні властивості дослідних зразків борошна, виготовлених із них тістових мас та вівсяного печива за органолептичними, фізико-хімічними, структурно-механічними, мікробіологічними показниками. Визначено величину втрат під час термообробки зразків тістових напівфабрикатів та вихід готового печива. Визначено раціональний вміст харчової добавки «Магнетофуд», що становить 0,15–0,17% від маси рецептурного складу. Розроблено рецептуру та технологічну схему вівсяного печива «Казак» із додаванням «Магнетофуду».
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4312
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 29. - 2019 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
4.pdf385,2 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.